• Parafia Świętego Marcina w Słupnie

    Parafia Świętego Marcina w Słupnie

  • Parafia Świętego Marcina w Słupnie

    Parafia Świętego Marcina w Słupnie

Zgodnie z decyzją bpa Piotra Libery w dniu 26 sierpnia nastąpiły zmiany personalne w naszej parafii. Naszą wspólnotę opuścił ks. Tomasz Kolczyński, który skierowany został do pracy duszpasterskiej w Parafii Świętej Trójcy w Wyszogrodzie (https://www.facebook.com/parafiawyszogrod). Na tej stronie znajdziecie też dalsze rozważania z cyklu "Jedna myśl z Ewangelii".
 
Do pomocy duszpasterskiej w Słupnie w charakterze rezydenta został skierowany ks. dr Łukasz Zdunkiewicz.
Ks. Łukasz pochodzi z Mławy. Jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, wicedyrektorem CPP METANOIA, diecezjalnym duszpasterzem kobiet, duszpasterzem Diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacji im. św. Łukasza Ewangelisty i odpowiedzialnym za rekolekcje kerygmatyczne w diecezji płockiej, członkiem Diecezjalnej Rady Duszpasterskiej i Diecezjalnej Rady Ruchów i Stowarzyszeń.
Joomla templates by a4joomla